שירותי המשרד

שירות למגזר הפרטי והעסקי בארץ ובחו"ל

חקירות

כאשר פונים אלינו לביצוע חקירה, מתלווה לכך סוגיה בה אנו נדרשים לתת פתרון. משרדנו מבצע מגוון רחב של סוגי חקירות, כאשר השכיחות ביותר עוסקות בהיבט האישי, המשפחתי והכלכלי.

אנו מבינים כי כל לקוח הוא עולם ומלואו, לכן אנו מייחסים חשיבות עליונה למציאת פתרון יעיל ומדויק אשר יענה בצורה הנכונה ביותר על צרכיו של הלקוח.

משרדנו מבצע חקירות למגזר הפרטי והעסקי בארץ ובחו"ל, תוך שימת דגש על מציאת פתרון רלוונטי וכל זאת לצד שירות אישי, מסור, מדויק ובשקיפות לאורך כל התהליך.

בכל זמן ובכל מקום שצריך

מעקבים

ביצוע מעקבים, זהו כלי יעיל ונפוץ בעולם החקירות. משרדנו מתמחה בביצוע מעקבים סבוכים ומורכבים בארץ ובחו"ל כאשר מטרתם היא איסוף מידע ונתונים שונים באמצעות תיעוד והשגת ראיות אשר ישקפו מציאות עבור לקוחותינו בהתאם לדרישתם.

אנו מבצעים מעקבים בנסיבות שונות וביניהן: מודיעין עסקי, מעמד אישי (בגידות), בדיקות אמינות, מעקבים אחר בני נוער, תיקי ביטוח, חקירות יכולת ועוד.

טרם כל מעקב, צוות המשרד אוסף נתונים רבים ורק כאשר יש בידינו את המידע האמין לו אנו זקוקים, אנו מבצעים את המעקב במקצועיות גבוהה ודיסקרטיות רבה, כל זאת מבלי להשאיר עקבות.

קבלת מידע חשאי על חברות

מודיעין עסקי

השוק מלא בחברות וארגונים העוסקים בתחומים מקבילים ועל כן, התחרות גדלה כל הזמן. על מנת שעסק יוכל להתקדם ולהתפתח ללא הפרעות ובצורה חכמה ומדויקת, חייבים להכיר את השוק לעומק ובטח שאת מתחריו.

בתקופה הנוכחית, חברות רבות נעזרות בשירותי המודיעין של עלמה חקירות ומודיעין עסקי, זאת בכדי לאסוף ולנטר את מלוא המידע, כך שיסייע להם לקדם את מטרות החברה. זו דרך מצוינת עבור כל עסק להגן על האינטרסים העסקיים, לצד קבלת החלטות טובות וחכמות יותר.

שימוש בטכנולוגיה מתקדמת

חקירות סייבר

אנו חיים בעידן טכנולוגי המבוסס כולו על פיתוחים ותקשורת דיגיטלית, מה שחושף אותנו ואת הקרובים אלינו, לאפשרויות של מעקב והאזנה ללא ידיעתנו דרך המכשירים השונים. הטלפונים הניידים והמחשבים אשר ברשותנו, הם היעד הקל והנפוץ ביותר לתקיפות סייבר.

הורים רבים מודאגים מההרגלים אותם צורכים ילדיהם, תוך שימוש רב באמצעים טכנולוגיים אשר בהם יכולים להיחשף למידע שאינו תואם את גילם, כגון פרופילים פיקטיביים ותוכן פוגעני.

משרדנו הינו גורם מקצועי אשר חשוב להיעזר בו ויוכל להבטיח עבורכם שימוש בטוח ברשתות החברתיות, כמו גם לסייע בניטור, איתור וחשיפה של תקיפות ברשת, במחשב, בנייד, תוכנות ריגול והדלפת מידע.

לידור רווה – בעל המשרד, מוסמך מטעם לשכת החוקרים הפרטיים בהעברת הרצאות בתחום של "בריונות ברשת" אותן מעביר בפורומים שונים.

להגיע לחקר האמת

פוליגרף

בעת שימוש במכשיר פוליגרף, יעבור הנחקר סדרת שאלות כאשר הינו מחובר לאלקטרודות שמטרתן לזהות באם הוא דובר אמת או שקר. התוצאות מתקבלות בעת קליטת תנועות לא רצוניות של הנחקר.

אומנם כלי זה אינו כביל בבית המשפט, אך הוא נשאר בהגדרתו ככלי עזר יעיל לקבלת אינדיקציה ודיוק של כל חקירה. לקוחות רבים פונים לקבלת שירות זה, ביניהן חברות גדולות, קטנות, לקוחות פרטיים ועוד. בין היתר עבור בדיקת מהימנות עובדים, קבלה למקומות עבודה, בני זוג, עבירות פליליות, סכסוכי שכנים ועוד.

עבור אדם, חברה או תאגיד

חקירות רקע

מטרתן של חקירות הרקע היא להשיג ללקוח את מלוא המידע החשוב אודות אדם, חברה או תאגיד עליו אנו נדרשים לחקור. חקירות הרקע נחלקות לשלושה שלבים עיקריים:

לקוחות פרטיים – אימות פרטים אודות מצב אישי, משפחתי, פיננסי כמו גם בדיקת מידע שלילי ואימות מידע חיובי.

לקוחות מסחריים – אימות והשגת מידע על הליכים תקינים כגון: הגשת מועמדות למכרזים, תחילת עבודה בחברה, התקשרות עם שותפים, בעלי אינטרס, לקוחות חדשים ועוד.

הליכים משפטיים – שלילת קרבה בין הצדדים בכדי להבטיח הליך תקין וצודק.

שימוש במכשירים המתקדמים בתחום

בדיקות האזנה

האזנות סתר מתרחשות בכל המגזרים ובמצבים שונים, בהם בעלי אינטרס מעוניינים להשיג מידע שאינו גלוי לכל באמצעות דרכים מתוחכמות כמו ביצוע האזנה דרך מחשב, טלפון, בבית, ברכב, במשרד ובכל מקום אחר בו ניתן להקשיב ולהשיג מידע רגיש.

רבים מבצעים האזנות במגוון תחומים, ביניהם מודיעין עסקי, ריגול תעשייתי, האזנה במסגרות חינוכיות, בין בני זוג ועוד. במשרדנו ובאמצעות הטכנולוגיה החדשנית בה אנו משתמשים, אנו יודעים לאתר ולנטרל את מכשירי האזנה ומאפשרים לכם לשוב ולישון בשקט.

נציין כי האזנות סתר הינן עבירה פלילית.

מכל מקום בעולם

איתורים

משרדנו מבצע איתורים בארץ ובעולם. במקרים רבים לקוחות פונים אלינו בדרישה לאיתור אנשים, קרובי משפחה, חברים מהעבר, בעלי חוב, נכסים מוסתרים ועוד. כל האיתורים אשר מתבצעים על ידינו הינם מדויקים, אמינים ועוברים בדיקות אימות נוספות טרם מסירתם ללקוח.

הניסיון שלנו בשטח, לצד ידע מקצועי שצברנו במשך השנים, מאפשרים לנו לבצע גם איתורים סבוכים במיוחד ולאתר אנשים או נכסים שמוסתרים, בכל נקודה בעולם. אנו דוגלים בשמירה על מקצועיות ודיסקרטיות מלאה, בכדי שלא ניתן יהיה להבחין בצוות שלנו בזמן ביצוע עבודתו.

להגיע לגרסאות קודמות

שחזורים

בתקופת חיים זו, בה כמעט כל אדם צמוד לנייד האישי ולמחשב הפרטי, יש הרבה מקום לטעויות דיגיטליות וטכנולוגיות שונות. אחד משירותי משרדנו הינו שיחזור קבצים חשובים לנו אשר נמחקו בטעות או בזדון.

לקוחות פונים אלינו במגוון דרישות כגון: בני זוג אשר אחד מהם חושד כי הצד השני מחק או העלים נתונים מהנייד או המחשב, הורים מודאגים אשר ילדיהם מוחקים תמונות ועוד. לנו יש את מיטב הכלים והיכולות, לביצוע שחזורים עבור כל מקרה בו הינכם זקוקים למידע שכבר איננו.

אנחנו נספק לכם את המידע לו אתם זקוקים

לתיאום פגישת ייעוץ דיסקרטית ללא עלות:

דילוג לתוכן